Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Magazynier

Miejsce pracy: Gdynia

Główne zadania:

  • przyjęcie, rozładunek i rozlokowanie towaru na magazynie,
  • kompletacja zamówień dla Klientów,
  • wydanie towaru na potrzeby Działu Produkcji,
  • prace porządkowe.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej (w branży owocowo – warzywnej będzie dodatkowym atutem),
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • wykształcenie średnie,
  • samodzielność i rzetelność w działaniu,
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • dogodną lokalizację miejsca pracy,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy,
  • benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres email.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
„Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z poz. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Egzotyka Swiata, moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kierowca

  • załadunek i rozładunek towaru
  • terminowe dostarczanie towaru do Klientów
  • dbałość o relacje z Klientami

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność prowadzenia samochodów dostawczych
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • wykształcenie średnie
  • samodzielność i rzetelność w działaniu
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy w branży kurierskiej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • możliwość zakupu w preferencyjnych cenach produktów oferowanych przez firmę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres email.

„Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z poz. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Egzotyka Świata, moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Handlowiec

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

Obsługę klientów:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji
  • profesjonalną obsługę

Osiąganie stawianych celów:

  • realizację planów sprzedażowych
  • raportowanie wykonanych działań i poziomu realizacji wyników sprzedaży
  • współorganizowanie i aktywny udział w akcjach marketingowo – promocyjnych

Do skutecznego realizowania powyższych zadań potrzebne jest:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • wykształcenie minimum średnie
  • samodzielność, systematyczność i rzetelność w działaniu
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • doświadczenie w pracy z klientem z branży HoReCa (preferowane)

Naszym Reprezentantom Handlowym oferujemy:

  • pracę w środowisku pełnym wyzwań
  • współpracę ze znanymi firmami z branży HoReCa
  • atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od wyników sprzedaży
  • narzędzia pracy – samochód służbowy i telefon

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Aplikacji na adres email.

egzotyka-dostawczak